Се запали фирма во Велес

На 25.03.2023 околу 21.00 часот во СВР Велес, К.Н.(32) од Велес пријавила дека настанал пожар во канцеларија во производствен погон на фирма во велешко, информираат од СВР Велес.

Пожарот е локализиран од страна на вработен, а увид извршила увидна екипа од СВР Велес.

27.03.2023 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега