Од 9 часот утрово во прекин сообраќајот од излез Нов Дојран до влез Стар Дојран

Од 09:00-10:40 часот на регионален пат 1105 од излез Нов Дојран до влез Стар Дојран, сообраќајот ќе биде во прекин, информираа од АМСМ.

16.06.2024 - 10:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега