Исчезна тинејџер од Скопје


Вчера во 13.00 часот во Полициската станица Карпош од Јавна установа за згрижување на деца било пријавено дека од установата се оддалечил нивниот штитеник Ч.С.(17), кој и претходно се оддалечувал и бил враќан.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

23.04.2024 - 16:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега