(ФОТО) Познатата водителка се покажа во досега невидено издание: Вистинска домаќинка

Иако на екраните скоро секогаш сме навикнати да ја гледаме во елегантно издание, познатата водителка Елена Најдоски, денеска пред следбениците на социјалната мрежа „Инстаграм“ се претстави во досега невидено. Продуцентот на емисијата „Живот со стил“, Најдоски, објави фотографии и видеа, за да им покаже на фановите дека и таа е домаќинка.

Го купи омилениот прашок, ја стави соодветната доза и ја пушти машината за перење облека. Водителката призна дека била многу внимателна со нејзината облека. 

Со големо внимание ја одбирам и купувам, но со уште поголемо внимание ја одржувам. 

Себеси се класифицира како вистински вљубеник во модата. Видеата можете да ги погледнете во објавените „Приказни“ на социјалната мрежа „Инстаграм“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Najdoski (@elena_zivotsostil)

16.08.2022 - 21:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега