(ФОТО) Миа Костова со инспиративни комбинации за на плажа

Иако полека се приближуваме кон крајот на летната сезона, се' уште има време „да се разладите“ на овие горештини. За во текот на наредниот период синоптичарите најавија високи темпратури, па ако сте размислувале дали да одите на море или езеро, ова е вистинското време. 

Но, доколку Ви недостасува инспирација за модни комбинации за на плажа, ѕирнете низ галеријата на инфлуенсерката Миа Костова. Таа веќе неколку месеци е во Албанија и секојдневно на социјалните мрежи објавува фотографии на кои позира во различни модни комбинации за на плажа. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

18.08.2022 - 22:01
Фото: 
Принтскрин Инстаграм / @mianrija

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега