Драма во Куманово: Се степале две соседки

43-годишна кумановка била физички нападната од страна на нејзината сосетка во Куманово.

– На 23.03.2023 во 14.35 часот во Полициска станица Куманово Е.Г.(43) од Куманово пријавила дека во Куманово била физички нападната од нејзината сосетка В.П.(46) од Куманово, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата посочуваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

27.03.2023 - 10:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега