ВО ЖИВО: Одбележување на третата годишнина од членството на Северна Македонија во НАТО – Алијансата

Следете ја во живо атмосферата од одбележувањето на третата годишнина од членството на Северна Македонија во НАТО – Алијансата.

27.03.2023 - 11:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега