Пронајдена исчезнатата тинејџерка од Скопје


Пронајдена е исчезнатата тинејџерка од Скопје која беше пријавен аза исчезната.

Вчера е пронајдена Л.А.(18) од Скопје, за која на 20.04.2024 беше пријавена дека се оддалечила од домот.  

22.04.2024 - 16:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега