Малолетник претепан од негови роднини во скопско село

На 20.09.2023 во 20.20 часот во СВР Скопје, Џ.Ф.(46) од с.Кондово, скопско, пријавил дека околу 19.00 часот во селото неговиот малолетен син бил физички нападнат од две лица, негови роднини.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

21.09.2023 - 16:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега