(ФОТО) Поранешната на Мбапе не престанува да провоцира – сака да го доведе до лудило фудбалерот и да „сфати“ дека прокоцкал секс бомба

Поранешната девојка на фудбалската суперѕвезда Килијан Мбапе убавата Марија Луиза Јакобели дефинитовно сака да биде забележана од јавноста.

Сексапилната Марија се обидува да ги привлече вниманието на 2,4 милиони свои следбеници на Инстаграм така што постојано ги опсипува со секси фотографии.

На фотките најчесто убавата Марија го истакнува своите бујно деколте.

03.02.2023 - 17:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега