ФОТО: Џенифер Анистон позираше без грам шминка на неа

Популарната актерка Џенифер Анистон објави фотографии од летен одмор.

Имено, таа позирала на плажа, без шминка на неа, истакнувајќи ја својата фигура во костим за капење.

На објавените фотографии, Џенифер добила само комплименти.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

16.08.2022 - 23:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега