ВИДЕО: Игор Џамбазов на Виноскоп ги поздрави Бугарите - ние сме партизани вие сте тие другите

Игор Џамбазов имаше свое шоу на Виноскоп. Пеејќи ја преработката на „Бела Чао“ шоуменот ја врами во рамките на денешната политичка ситуација што наиде на одобрување кај публиката.

 

05.05.2022 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега