Тепачка во Куманово: Го држи стиснат на врата и го мава (ВИДЕО)

Тензична снимка од тепачка која се случила синоќа во центарот Куманово објави порталот Скопје1. На видеото се гледа како две лица излегувајќи од бел автомобил напаѓаат други две лица во автомобил паркиран пред нивниот. Едното од лицата држи друго лице на автомобилската врата тепајќи го. Се слушаат и пцовки на албански јазик.

Не е познато зошто настанала тепачката и дали инцидентот е пријавен во полицијата.

 

20.11.2023 - 10:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега