Скопјанка претепана на Бит Пазар


Вчера во 23.55 часот во СВР Скопје З.С.(53) од Скопје, пријавила дека околу 21.00 часот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од М.Д.(24) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

22.04.2024 - 16:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега