Пејачката ги прекрсти убавите нозе, а фустанот беше прекраток: Сите ги видоа гаќите на Едита

Во емисијата „Амиџи шоу“ синоќа гостуваше пејачката Едита Арадиновиќ, која по тој повод облече тесен тиркизен фустан и црвени чизми со голема потпетица.

Сепак, нешто друго им паднало во очи на папараците на Pink.rs.

Имено, Едита за време на снимањето во неколку наврати ги држеше прекрстени нозете, а бидејќи фустанот што го избра за оваа вечер беше прекраток, цело време се гледаа гаќичките на пејачката.

Бидејќи долната облека беше бела, беше тешко да не се забележи.

Арадиновиќ во неколку наврати нагласи дека напорно работи и на гласот и на телото, а во оваа прилика покажа и колку убаво изгледа. Сите гледаа во нејзините нозе, но веруваме дека изборот на долна облека најмногу ја скокотка фантазијата со љубопитните погледи, пишува ПИНК.

 

05.10.2022 - 20:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега