Македонската водителка „си тера мераци“: „Јади, пиј, повтори“ (ФОТО)

Познатата македонска водителка, Елена Најдоски навистина знае како да ужива во животот. Мака си нема што е во тек работна недела, па реши да си се опушти со бело вино и вечера со својата пријателка. 

„Јади, пиј, повтори“ - напиша водителката на „Живот со стил“, Најдоски на последната објава на социјалната мрежа „Инстаграм“. Како и секогаш, Елена се појави во елегантен стајлинг. 

05.10.2022 - 22:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега