Изгоре „Ауди“ на скопјанец

Минатата ноќ околу 01.10 часот во СВР Скопје бил пријавен пожар во патничко возило „Ауди“.

Возилото во сопственост на Н.Г. (34) од Скопје се запалило на ул. „Валандовска“ во Скопје, по што интервенирала Противпожарна екипа, информира МВР.

Увид бил извршен од екипа на СВР Скопје.

05.10.2022 - 18:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега